af-8 Turkey

Müşteri Geri Bildirimi

Daha fazla bilgi için, müşteri geri bildirimlerinin altındaki Salutem Besin Takviyeleri Yorum kısmına tıklayın.

Sedef Hastalığı

“Uzun süredir HIV’le yaşıyorum ve birkaç yıldır tedavi görüyorum. Uzun süredir dirseklerimde, dizlerimde, kollarımda ve bacaklarımdaki yer yer kırmızı, ağrılı, pullu deriden muzdaribim ve doktorumun yazdığı hiçbir ilaç (çoğunlukla steroid kremleri) bu sorunları iyileştirmede çok fazla etkili olmadı. 2 aydan fazladır kullanıyorum (üçüncü kutudayım) ve kayda değer bir gelişme gördüm. Cildim artık pullanmıyor, ağrımıyor ve sağlıklı, pembe bir renge dönüşüyor. Size ne kadar teşekkür etsem az. Ayrıca eskiye kıyasla artık daha fazla enerjim olduğunu hissediyorum. AF-8’i içmeyi her gün dört gözle bekliyorum ve doktorum her zamanki ilacımla birlikte ürününüzü kullanmama izin verdiği için çok memnunum.”

George Reading, Bournemouth, Dorset.

Varis

“Varisli damarlarımın olduğunu bilerek kullanmaya başladım. Bacaklarımda yıllardır varisli damarlar var ve bu yüzden biri büyük biri küçük olmak üzere iki ameliyat geçirdim. Damarlarımın iyileşiyor olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyorum; sağ bacağımdakiler bazen görülüyor ve sol bacağımdakiler çok azaldı. Ayrıca, sağ bacağımdaki tahriş geçti ve sadece ara sıra sol bacağımda oluyor. Sanırım bu gerçekten iyi bir sonuç.”

Dr. Barry Collings, Fen Bilimleri Mezunu, (Onur Öğrencisi), Ph.D., Bilgisayar Mühendisliği, M.I.C.E. Hampshire

Baş ağrıları

“Bir süredir şiddetli dönemsel baş ağrıları çekiyordum. Kullanmaya başladıktan sonra, ne zaman baş ağrısı çeksem artık aynı sarsıcı etkileri görmediğimi fark ettim. Bir süre sonra baş ağrılarımın süresi ve şiddeti, 30 – 60 dakika içinde tamamen kaybolacak kadar azalmaya başladı. Şimdi daha az endişeli ve stresli hissediyorum. Sağlığım üzerinde daha fazla kontrolüm olduğunu bildiğim için mutlu ve rahatım. Baş ağrılarımı hafifletme konusunda bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.”

Aggie Chan,Harrow, Middlesex.

Menopoz

“AF-8’i kullanmaya yeni başladım. Her gün tansiyonumu ölçüyorum ve eskiden ortalama 135/87’ydi. AF-8 kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra, tansiyonum şu an ortalama 117/75 civarı. Ne kadar memnun olduğumu anlatamam!”

K.S.Ho-Kuala Lumpur, Malezya.

Egzama

“Hayatın menopoz geçirilen dönemindeyim ve ateş basmalarının bu kadar şiddetli olacağını hiç düşünmemiştim. AF-8’i kullanmaya başlamadan önce, gün/akşam/gece boyunca 12-15 kere ateş basması yaşıyordum. Kullandığım herhangi bir takviye veya ürünün faydalı olup olmadığını tespit edebilmek için kayıt tutuyordum ve her “ateş basması” iki ya da üç dakika civarı sürüyordu. Gerçekten korkunç bir deneyim! AF-8’i kullanmaya başladığımdan beri, hiç şüphesiz, ateş basmalarının sıklığı, süresi ve yoğunluğunun azaldığını mutlulukla paylaşabilirim! Şu anda aynı sürede ortalama 6 ateş basması yaşıyorum ve her biri bir dakikadan daha az sürüyor. Yaklaşık 5 haftadır, her gün önerilen doz olan bir ölçek AF-8 kullanıyorum. AF-8’in daha fazla tüketilmesinin daha etkili olup olmadığını görmek için günde iki kaşığa (bir sabah, bir akşam) çıkaracağım. Ayrıca tadı hakkında da fikrimi belirtmek isterim. Yiyecek ve içecek konusunda çok zor beğenen biriyim ama AF-8’in tadını seviyorum ve severek kullanıyorum. Eşim de annem gibi bu ürünü kullanmaya başlamak üzere. Eşimin yüksek tansiyonu var ve anneme de nefret ettiği statinler reçete edildi. Web sitenizdeki bilgilere bakarak, AF-8’in onlara da destek olacağını umuyoruz.”

Karen Lindsey–Colley, Ringwood, Hampshire.

Saç Uzaması

“AF-8 ürününüzün ne kadar iyi olduğunu düşündüğümü belirtmek isterim. Hemen hemen 6 haftadır kullanıyorum ve genel olarak kendimi daha iyi hissediyorum. Ellerimde oldukça kötü bir egzama vardı, şimdi daha iyi görünüyor.”

GÜNCELLEME: Ürününüzü 5 aydır kullanıyorum ve ellerimdeki egzamanın TAMAMEN geçtiğini bildirmek isterim. Gerçekten çok memnunum. Arabaları spreyliyorum ve yaralı eller gerçekten bir sorundu. Tabii ki AF-8’i kullanmaya devam edeceğim.

Mark Perriton, New Milton, Hampshire

Medikal

“Bir aydır kullanıyorum, saçlarımın daha gür ve sağlıklı olduğunu fark ettim! Tansiyonum düşük olduğu için günde sadece yarım ölçek kullanıyorum ve etkilerini merak ediyorum. Şu ana kadar çok iyi! Kullanmaya devam edeceğim ve başka olumlu deneyimler görürsem size bildireceğim!”

GÜNCELLEME: 6 aydır AF-8 kullanıyorum, günde bir dolu ölçek alıyorum. Sabahları yemekten önce su şişeme koyup kullanıyorum. Saçım gerçekten harika bir durumda ve çok gür! Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Sara Poulter, New Milton, Hampshire.

Egzama

“Periferik arter hastalığından dolayı FAZLASIYLA mor ayakları olan iki hastam var. Biri 83 yaşında. AF-8’i kullanmaya başladıktan 3 hafta sonra beni arayıp, ekteki fotoğraflardan görebileceğiniz üzere, ayak parmaklarının yine normal göründüğünü söyledi. Yakın geçmişte damar sertliği için tahlil yaptırdım ve sonuçlar hemen hemen %50 oranında düzelmişti. Ayrıca eklemlerini daha rahat hareket ettirebildiğini söyledi. İkinci hasta 60’ların ortasında. Onun ayakları daha az mordu ve (iki hafta içinde) tekrar ten rengi pembeye (normale) döndü. Bu durumun bu kadar çabuk gerçekleşmesinden dolayı şaşkınım. Bence AF-8 harika. İşe yarayan ve ihtiyacı olan insanlar için uygun bir ürün geliştirdiğiniz için çok teşekkürler.”

Dr E. Bayliss, Whitchurch, Hampshire.

Sedef Hastalığı

“Babam ürününüzü kullanarak egzamasıyla ilgili olumlu sonuçlar elde ettiği ve diyabet hastalarına da yardımcı olabileceğini web sitenizden okuduğu için bana ürününüzden bahsetti. Şirketiniz ve doktorumla birlikte kontrol ettiğimde, Tip 1 Diyabet olduğum için AF-8’i kullanmamın uygun olduğunu öğrendim. Ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra, günün sonunda çok daha fazla enerjimin olduğunu fark ettim ve ürünü kullandığımda kan şekeri seviyemin çok daha dengeli olduğunu görüyorum. AF-8 çok iyi bir besin takviyesine benziyor ve gelişmelerin devam edip etmeyeceğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Luke Perriton, New Milton, Hampshire.

Sedef Hastalığı

“Bir süredir Sedef hastalığım var ve AF-8’i kullanmaya başladığımdan beri önemli ölçüde azaldı. Boynumun arkasında oldukça kötü lekeler vardı, şimdi hemen hemen kayboldular ve yüzümdeki etkilenen bölgeler daha iyiye gidiyor. Berberim bile cildimin düzeldiğini söyledi.”

Sam Poulter, New Milton, Hampshire

Medikal

“Uzun zamandır diyabet hastasıyım, aynı zamanda yüksek tansiyonum var. AF-8’i kullanmaya başladığımda, yaşadığım değişikliklerin kaydını tutum. Birkaç hafta içinde daha iyi uyku uyuduğumu, enerji seviyelerimin normalden çok daha yüksek olduğunu ve göğsümün etrafındaki ağırlık ve gerginlik seviyelerinin önemli ölçüde azaldığını fark ettim. AF-8’i kullanmaya başladıktan sadece birkaç hafta sonra kan şekeri seviyemin düştüğünü ve kabul edilebilir, normal bir seviyeye doğru gittiğini görünce çok sevindim. Dahası, uzun zamandır yüksek tansiyon ilaçları kullandığım için, ölçümlerde tansiyonumun düşmeye başladığını ve şu an 117/80 olduğunu görünce çok şaşırdım. Bu besin takviyesinin iyileşmemde ve sağlıklı kalmamda bana yardımcı olacağına dair güvenim tam. Bu ürünün benim için olan etkileri gerçekten çok şaşırtıcı. AF-8’in tadı da bir harika!”

Raj Ahluwalia, Chiswick, Londra.

Medikal

“AF-8’i bir aydan beri başka bir besin takviyesiyle birlikte kullanıyorum ve çok uzun bir süre olmamasına rağmen, birkaç etkisini fark ettim. Bir süredir bacağımın iç tarafında ağrılı bir damarım vardı ve çevresinde de ince damarlar görünüyordu. İnce damarların azaldığını ve ağrılı damarıma baskı uyguladığımda herhangi bir ağrı veya hassasiyet olmadığını fark ediyorum. Dahası, sağlığım genel olarak daha iyi, enerji seviyem daha yüksek ve daha az yorgunluk hissediyorum. Sağlığım için olumlu bir şey yapmak iyi hissettiriyor, AF-8’in tadını çok seviyorum ve her gün içmeyi sabırsızlıkla bekliyorum!”

Sandra Hillawi, Gosport, Hampshire.

Varis

“Otuz yıl önce ayak bileğimi paramparça edip platin takmamı gerektiren bir araba kazası geçirdim ve o zamandan beri kırmızı, şişmiş ayak bileğimde sürekli ağrılarım oluyor. Derime parmağımla bastırdığımda, dolaşımın çok kötü olduğu açıkça görülüyor. Kullanmaya başladığımdan beri ayak bileğim ‘normal büyüklüğe’ döndü, artık ağrımıyor ve sağlıklı, pembe bir görünümde. Yiyecek içecek servisinde çalışıyorum, o yüzden bütün gün ayaklarımın üzerinde duruyorum. Bu ürün bende böyle bir farklılığa sebep oldu. Gerçekten olağanüstü.”

Sam Crook, Bournemouth, Dorset.

Varis

“Bir süredir ürününüzü kullanıyorum ve sonuçlar çok sevindirici. Sağ dizimin arkasında bezelye büyüklüğünde sert bir yumru vardı (anladığım kadarıyla varisti) ve 6 hafta sonra geçti. Ayaklarım daha az solgun, daha az ağrılı ve gergin. Tuhaf bir şekilde, genelde çok kuru olan parmak eklemlerimin derisi şu an kadife gibi.”

Julie R, Hampshire.

Diyabet

“Birkaç haftadır AF-8’i kullanıyorum. Bugün tansiyonumu ölçtüm ve yıllardan beri en düşük rakam olan 129/74’ü gördüm! Buna inanamıyorum.”

RB, Brighton, Doğu Sussex.

Pages

 


Salutem Supplements Limited adına
MCT Sağlık ve Danışmanlık Ltd. Şti
Merkez Mahallesi, Hasat Sokak, Alver Apt., No:52/1 Şişli, 34384, İstanbul
Tarafından ithal edilmiştir

Web Sitesi Şartları ve Koşulları
Gizlilik Politikası

 
 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.